1979'dan Beri Hizmetinizdeyiz

Başka Şubemiz Yoktur

Efsane Lezzetlerin Mudanya'daki Adresi...

Bursa’nın doğal güzellikleri ve tarihsel geçmişiyle ünlü Mudanya ilçesinde, damak tadına güvenenlerin ve sofrasında eşsiz tatlar görmek isteyenlerin yıllardır değişmez adresi olan Mevlana Pide Kebap ve Lahmacun Salonu, 1979’dan bugüne değişmeyen müşteri memnuniyeti odaklı servis anlayışı ve Anadolu mutfağının, emsalsiz döner, pide, kebap, sulu yemek, künefe gibi gelenekselleşmiş tatlılar ve enfes lahmacun lezzetlerini kendi yerinde sunmaya devam ediyor. Pide Kebap ve Lahmacun Salonumuz, açık ve kapalı alanıyla toplam 150 kişi oturma kapasiteli olup, özel toplantı ve davetler için kullanımınıza açıktır. Şadırvan sokak’ta dev çınarın yanı başında dinlendirici bir atmosferi olan pide, kebap ve lahmacun salonumuza sizleri bekliyoruz. Mevlana Pide Kebap ve Lahmacun Salonumuz, Anadolu Mutfağı’mızın en nefis lezzetlerini sizler için kışın her gün 09.00 – 20.00 arası, yazın her gün 09.00 – 21.30 arası hizmetinizdedir.

1979'dan beri

Leziz, muhteşem, enfes pide, kebap, döner, lahmacun ve sulu yemek çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Odun Ateşinde Muhteşem Lezzetler

Etiam feugiat eleifend est, sed luctus odio tempor vitae. Vivamus maximus scelerisque ipsum nec commodo.

Muhteşem Tatlılar

Anadolu mutfağımızın efsaneleşmiş tatlıları. Taze, leziz, enfes

Günlük Enfes Çorbalar

Günlük dumanı üstünde leziz, nefis mercimek, ezo gelin, yayla, işkembe, kelle paça çorbalarla hizmetinizdeyiz.

Kıdemli Personel

Personelimiz kıdemli olup her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar. Telefonla ya da instagram sayfamızdan geri dönüş alındığının bilinciyle hareket ederler.

Efsane Yaprak Döner

Efsane Bursa kebabı, tabakta, tombik arası muhteşem döner. Bir telefonla kapınızda, sofranızda.

Hızlı Servis

1979'dan beri konuklarımıza hızlı ve kaliteli servisimizle isim yaptık. Servis personelimiz işine odaklanarak müşterilerimize kulak verirler.

Mudanya ve çevresinde siparişlerinizi en hızlı şekilde sıcak servisle kapınıza getiriyoruz. Trendyol Yemekte yer alan Mevlana Pide Kebap ve Döner Salonumuza bekleriz

1979'dan Beri Kalite ve Lezzet

Bursa kebabı

Lahmacun ve Pide Çeşitleri

Çorbalar sulu yemekler

Geleneksel Tatlılar